Menu
Menu
Your Cart

Zwroty

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOKONAĆ ZWROTU PRODUKTU(-ÓW)?


SĄ RÓŻNE SPOSOBY ZWROTU ZAKUPIONYCH PRODUKTÓW;

PRODUKTY ZAKUPIONE W SKLEPIE INTERNETOWYM BABY TIGER MOGĄ BYĆ ZWRÓCONE TYLKO ZA POŚREDNICTWEM KURIERA.

Możesz za darmo zwrócić zamówiony produkt w ciągu 30 dni  od daty otrzymania go bez podania powodu. Jeśli zamówienie dotarło do Ciebie w kilku przesyłkach, okres 30 dni rozpoczyna się w momencie otrzymania ostatniej przesyłki.

Pamiętaj, że możesz zwrócić zamówione produkty bez żadnych dodatkowych opłat, jeśli zwracane zamówienie odeślesz, korzystając z usług kurierskich tej samej firmy, która dostarczyła oryginalne zamówienie. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi zwrotów, które znajdują się poniżej.

1-1-Initiate-return1. Przejdź na stronę reklamcje.4kraft.pl powiedz nam, które produkty chcesz zwrócić i dlaczego. Potwierdź swój zwrot.

2. Zapakuj produkty, użyj dołączonej do opakowania etykiety zwrotów i naklej etykietę na poprzednią.

3. Oddaj przesyłkę kurierowi


Jeśli nie możesz znaleźć etykiety zwrotów, nowa etykieta zostanie przesłana do Ciebie automatycznie po zakończeniu kroku 1. 

Rzeczy w niewłaściwym kolorze? Zamiast zwrócić, możesz za darmo wymienić je na rzeczy w innym kolorze. Więcej informacji na naszej stronie o możliwościach wymiany.

Zakładkę poświęconą polityce zwrotów

Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków i ograniczeń dotyczących zwrotów, sprawdź zakładkę poświęcona polityce zwrotów.

Rzeczy kupione za pobraniem 

Chcesz zwrócić artykuł za który zapłaciłeś przy odbiorze? Przejdź do strony pomocy tutaj.

Produkty zakupione u autoryzowanego partnera

Jeśli produkty zostały zakupione u naszego autoryzowanego partnera, skontaktuj się z nim, gdyż nasi partnerzy mają własne zasady dotyczące zwrotów. Nie ma możliwości zwrotu do stacjonarnego sklepu adidas produktu zakupionego w sklepie partnerskim.