JOY & FUN

Kim jesteśmy?

Baby tiger to młoda, prężnie działająca marka, specjalizująca się w dostarczaniu artykułów dziecięcych.  Nasze produkty łączą w sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zależy nam, aby każde dziecko, miało zapewnioną możliwość korzystania z bezpiecznych produktów wspierających ich prawidłowy rozwój.

Dlaczego Baby Tiger?

Bo to bezpieczeństwo Twojego malucha.

Bezpieczny i prawidłowy rozwój Twojego Malucha jest dla nas ważny, dlatego każdy produkt testujemy pod kątem zgodności z aktualnymi normami bezpieczeństwa.

Bo to dostępne cenowo produkty

Naszym celem jest dostarczanie produktów w korzystnej cenie i zapewnienie ich dla jak największego grona odbiorców, nie ustępując jednak ich jakości, którą z powodzeniem może konkurować ze znacznie droższymi markami.

Bo to po prostu baby tiger…

Marka wywołująca uśmiech na twarzy Twojego dziecka!

logo baby tiger

NASZA HISTORIA

2020

W 2020 roku młody zespół Baby Tiger wszedł w magiczny choć trudny świat rodzicielstwa. Każdy nasz produkt powstał z myślą o najmłodszych, dla ich bezpieczeństwa i komfortu. Wiedząc z własnych doświadczeń, i to z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się młodzi rodzice zdecydowaliśmy wprowadzić swoje produkty które poprzez korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości są dostępne dla każdego.

Idea

Naszą główną ideą jest zapewnienie wsparcia rodzicom w wychowaniu szczęśliwych i radosnych maluchów. Jako Wasz towarzysz w codziennych chwilach, chcemy przez nasze produkty stworzyć Waszym Pociechom przyjazne otoczenie. Cenimy sobie estetykę i różne gusty. Nasze kolekcje to różnorodność wzorów, kolorystyki oraz produktów które tworzą piękne i przyjazne otoczenie dla dziecka. Oferta naszej firmy obejmuje zarówno rowerki, foteliki samochodowe, krzesełka oraz maty edukacyjne.

Bo Baby Tiger to unikalne wzory

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze produkty testujemy pod kątem zgodności z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Stale doskonalimy się oraz dynamicznie reagujemy na wymagania jakie stawiają przed nami rodzice oraz dzieci.  Stosowane przez nas materiały potrzebne do produkcji – spełniają najwyższe normy jakościowe. Posiadamy certyfikaty i atesty, które kreują nas jako producenta godnego zaufania.

Bo Baby Tiger jest bezpieczne dla dziecka