Menu
Menu
Your Cart

Mata edukacyjna Alfee

Mata edukacyjna Alfee
 • Stock: In Stock
 • Model: ALFEE
 • SKU: BPALFE00MUL0000
209.00zł
Ex Tax: 209.00zł

Fotelik samochodowy Baby Tiger Mali kolor czerwono-czarny dla dzieci od 9 kg do 36 kgPoznaj  ALFEE - dwustronną matę edukacyjną , którą pokocha Twoje dziecko.  Jest kolorowa i zapewnia dużą powierzchnię do zabawy. Dzięki swojej grubości  dobrze izoluje od zimnej, twardej podłogi - amortyzuje także kolana i dłonie podczas nauki raczkowania. ALFEE na jednej stronie ma  nadrukowane wesołe zwierzątka oraz literki w ramce z puzzli i podpisami po angielsku. Na drugiej zaś: nadruk ulic, który rozbudzi wyobraźnię starszego dziecka. 

Zalety:

 • Amortyzuje  podczas nauki raczkowania
 • Dobrze izoluje od zimnej podłogi (1 cm grubości)
 • Dwustronna - nadruk ze zwierzętami po angielsku; motyw ulic na drugiej stronie
 • Podpisy zwierząt  w języku angielskim
 • Idealna dla małych rączek  - wypukłe cyferki i literki na obu stronach
 • Na lata - motyw ulic zachwyci nawet starsze dziecko
 • Wodoodporna i łatwa w czyszczeniu
 • Można ją złożyć w harmonijkę  (74 x 40 x 10,5 cm)
 • Podróżna torba w zestawie
Mata piankowa Baby Tiger ALFEE - dobra izolacja od podłogi

Dobra izolacja od podłogi

Mata edukacyjna ALFEE o grubości 1 cm dobrze izoluje od zimnej podłogi. Położysz ją na kafelkach lub panelach, a dzięki swoim wymiarom posłuży dziecku również do raczkowania. 

Mata piankowa Baby Tiger ALFEE - ciekawa faktura

Ciekawa faktura

Dla rozwoju dziecka sensoryka jest niezwykle ważna - dlatego na macie ALFEE znajdują się wypukłe literki i cyferki. Dziecko będzie mogło badać rączką nieznane mu kształty i poznawać ciekawą fakturę. 

Mata piankowa Baby Tiger ALFEE - łatwa w czyszczeniu

Łatwa w czyszczeniu

ALFEE jest wodoodporna. Rozlany sok czy kurz nie będą stanowić dla niej żadnego problemu. Dodatkowo łatwo ją wyczyścić z jedzenia czy innych zabrudzeń, które powstają podczas zabawy. 

Mata piankowa Baby Tiger ALFEE - dwustronna

Dwustronna

Na jednej stronie maty znajdują się nadruki uroczych zwierzątek, które są podpisane w języku angielskim. ALFEE dostarczy dziecku mnóstwo zabawy, a przy okazji oswoi malca z językiem już od najmłodszych lat. Na drugiej stronie znajdują się ulice, które zachwycą nie tylko maluszka, ale i przedszkolaka. Będzie mógł on bawić się na macie resorakami o każdej porze dnia. 

Mata piankowa Baby Tiger ALFEE - łatwa w transporcie

Łatwa w transporcie

Mata jest lekka, a dzięki dołączonej torbie bez problemu zabierzesz ją ze sobą w podróż. Możesz ją także złożyć w harmonijkę do rozmiarów 74 x 40 x 10,5 cm, co ułatwi Ci przechowywanie jej w domu.

Specification
BrandBaby Tiger
ModelALFEE
Warranty24 months
Materialspolyethylene foam (xpe)
Product sizes147 x 197 x 1 cm
Product weight1,1 kg
Child's agefrom the day of birth

Write a review

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.