Menu
Menu
Filter
Your Cart

Łóżeczka

Łóżeczka turystyczne

Łóżeczko turystyczne to wybawienie dla każdego podróżującego rodzica. Łatwo się składa do kompaktowych rozmiarów i jest lekkie, a niewielkie rozmiary pozwalają zmieścić je do małego bagażnika. Każde łóżeczko turystyczne Baby Tiger projektowane jest dla rodziców, którzy kochają podróżować ze swoimi dziećmi. Nasze produkty są praktyczne z punktu widzenia rodziców, ale wyróżnia je przede wszystkim ogromny komfort i wygoda dla maluchów.

Oferujemy również dostawki do łóżka, które będą Twoim wybawieniem szczególnie podczas pierwszych miesięcy życia malucha. Męczy Cię nocne wstawanie na karmienie? Chcesz być blisko dziecka, ale obawiasz się spać z noworodkiem w jednym łóżku? Dostawka do łóżka dla niemowlaka sprawdzi się więc u Ciebie doskonale! Projektujemy dostawki, które mogą być używane także jako samodzielne łóżeczka niemowlęce.

Przenośne łóżeczka turystyczne

Jeżeli często podróżujesz i nie chcesz rezygnować z wyjazdów, ale obawiasz się o miejsce do spania dla swojego maluszka, to najlepszym wyborem będzie łóżeczko turystyczne. Sprawdzą się one nawet dla 2-latka. Ich główną zaletą jest lekkość i łatwość składania do kompaktowych rozmiarów. Są zaprojektowane w ten sposób, by zajmowały jak najmniej miejsca w bagażniku samochodu. Oprócz tego mają wiele udogodnień, które ułatwiają ich transport - na przykład łóżeczko turystyczne VIKI zostało wyposażone w torbę podróżną z uchwytem. Często wyposażone są one także dodatkowo w przewijak, boczne wejście, dwa poziomy, karuzelę, moskitierę i szereg innych akcesoriów. Wszystko to sprawia, że łóżeczka turystyczne to doskonałe rozwiązania dla dziewczynek i chłopców. Wbrew swojej nazwie, łóżeczka turystyczne wcale nie muszą być używane tylko poza domem. Obecnie oferowane produkty pod względem komfortu i bezpieczeństwa w niczym nie ustępują klasycznym łóżeczkom. Sprawia to, że wielu rodziców wykorzystuje je także na co dzień.

Nie rezygnuj z marzeń o podróżach – spełniaj je razem z dzieckiem!

Bezpieczne łóżeczka dostawne

Ile dzieci, tyle rad co do usypiania. Faktem jest jednak, że niektóre noworodki budzą się w nocy dużo częściej, niż inne. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się łóżeczka dostawne. Ich konstrukcja pozwala na umieszczenie łóżeczka z boku rodzicielskiego łóżka, dzięki czemu mama nie musi wstawać i przechodzić na drugi koniec pokoju na karmienie. Dostawka do łóżka dla dziecka jest także dużo wygodniejszą opcją dla rodziców, którzy mają małe łóżko małżeńskie. Dostawka do łózka dla niemowlaka pozwoli mu poczuć bliskość rodzica, a jednocześnie zapewni maluchowi bezpieczeństwo, a Tobie – spokojny sen. Łóżeczka dostawne, pełnią także funkcję samodzielnego łóżka dziecięcego.

Dostawki do łóżeczek Baby Tiger są wielofunkcyjne - część z nich służy także jako samodzielne łóżka, a także łóżka dla starszych dzieci. Oprócz tego łatwo je złożyć i przetransportować: z powodzeniem więc mogą być używane w późniejszych miesiącach życia jako łóżka turystyczne.

Z Baby Tiger ułatwisz sobie życie, a dziecku zapewnisz spokojny i komfortowy sen.

VIKI od Baby Tiger zostało zaprojektowane z myślą o mobilnych rodzicach, którzy nie chcą rezygnować ze wspólnych podróży z dzieckiem. To łóżeczko turystyczne o wymiarach do spania 120 x 60 cm pozwoli Twojemu dziecku na komfortową drzemkę w każdych warunkach – w hotelu, wynajętym domku..
160.00zł 199.00zł
Ex Tax:160.00zł
VIKI od Baby Tiger zostało zaprojektowane z myślą o mobilnych rodzicach, którzy nie chcą rezygnować ze wspólnych podróży z dzieckiem. To łóżeczko turystyczne o wymiarach do spania 120 x 60 cm pozwoli Twojemu dziecku na komfortową drzemkę w każdych warunkach – w hotelu, wynajętym domku..
160.00zł 199.00zł
Ex Tax:160.00zł
Add to Cart
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)
Filter Products